Search found 13 matches

by ewela
Fri Aug 13, 2021 8:27 am
Forum: misz masz
Topic: latarki taktyczne
Replies: 0
Views: 389

latarki taktyczne

Piesze wycieczki i zdobywanie nowych doświadczeń, to moja odskocznia od codzienności ;). Zawsze jestem odpowiednio przygotowana, mam przy sobie latarki taktyczne ze sklepu 4 Tactical . I wiem, że nawet jeśli zaskoczy mnie noc, to dzięki nim znajdę drogę :P.
by ewela
Fri Aug 13, 2021 8:22 am
Forum: rodzina
Topic: petardy
Replies: 0
Views: 180

petardy

Zbliżały się urodziny mojego męża i wiedząc jak on lubi niespodzianki ;). Zorganizowałam wystrzałową imprezę.( Dosłownie ) Były petardy od producenta Jorge. Super muzyka i my tańczący nad jeziorkiem :D. Czy można chcieć od życia więcej :!:
by ewela
Thu Aug 12, 2021 9:42 am
Forum: luźne tematy
Topic: sprzęt fitness
Replies: 0
Views: 175

sprzęt fitness

Doradca żywieniowy, opracował mi odpowiednią dietę :!: Taką, która pozwoli mi racjonalnie doprowadzić do redukcji masy ciała. Trener personalny, przygotował zestaw ćwiczeń na sprzęt fitness do domu ze sklepu 7 S, by poprawić kondycję i wzmocnić te partie ciała, które tego wymagają ;). No to do pracy...
by ewela
Wed Aug 11, 2021 1:07 pm
Forum: luźne tematy
Topic: sklep exeno
Replies: 0
Views: 135

sklep exeno

Coraz częściej mamy już możliwość płacenia wirtualną walutą :!: Już większość sklepów i platform internetowych https://exeno.com , otworzyło się na takie płatności. I bardzo dobrze, bo robiąc zakupy lubię mieć wybór ! A jeśli przy tej okazji mogę kupić taniej, to już mi nic więcej nie potrzeba :lol:.
by ewela
Wed Aug 11, 2021 5:30 am
Forum: misz masz
Topic: korony ceramiczne....
Replies: 0
Views: 264

korony ceramiczne....

Jak musisz mieć założone korony ceramiczne Warszawa , to tylko w klinice Dentistica :!: Moja ciocia, dłuższy czas miała problemy z zębami i czuła się nie komfortowo, odwiedzając kolejne gabinety. A tam od samego początku pełny profesjonalizm :D.
by ewela
Mon Aug 09, 2021 5:17 am
Forum: pomysł na biznes
Topic: auta dostawcze
Replies: 0
Views: 787

auta dostawcze

Już jakiś czas temu razem z moim kolegą otworzyliśmy naszą firmę :!: Pomysł na usługi transportowe okazał się strzałem w dziesiątkę i co jakiś czas rozszerzamy naszą flotę o auta dostawcze Warszawa , by wszystko docierało na czas :!: Już w Ursyn Car czekają na nas dwa samochody :P.
by ewela
Thu Jul 15, 2021 12:54 pm
Forum: misz masz
Topic: kubki ze zdjęciem
Replies: 0
Views: 274

kubki ze zdjęciem

U nas w domu zawsze rano jest kłótnia o własny i czysty kubek :!: Dłużej nie mogąc znieść takich sytuacji, postanowiłam kupić kubki ze zdjęciem Zielona Góra dla każdego :P. Sytuacja o niebo uległa zmianie, chyba w naszym domu przydadzą się inne gadżety z GMmedia :!:
by ewela
Thu Jul 15, 2021 5:24 am
Forum: zdrowie i uroda
Topic: gabinet dentystyczny
Replies: 0
Views: 176

gabinet dentystyczny

Na gwałt potrzebny mi był dentysta :(. Podczas jedzenia ułamał mi się ząb i gdyby nie pomoc koleżanki nadal bym borykała się z problemem i nie wiedziała gdzie jest taki gabinet dentystyczny Warszawa Mokotów , który przyjmie mnie od ręki :?: I tak trafiłam na klinikę Bodent :!:
by ewela
Wed Jul 14, 2021 5:31 am
Forum: misz masz
Topic: Bransoletka...
Replies: 0
Views: 283

Bransoletka...

Każda z nas ma swój gust i styl ;). Dobierając do ubioru, biżuterię lubię taką która jest indywidualna i tylko moja. Ostatni mój zakup, to bransoletka Pandora ze sklepu Kaydo taka w moim stylu i z super zawieszkami :P.
by ewela
Mon Jul 12, 2021 5:53 am
Forum: misz masz
Topic: kurtki taktyczne
Replies: 0
Views: 282

kurtki taktyczne

Kompletując ubiór na wyprawę do lasu ;) musiałam zaopatrzyć całą naszą rodzinkę w kurtki taktyczne wykonane z takiego materiału, który pozwala czuć się komfortowo i wygodnie podczas chodzenia :!: Jeszcze kupiłam inne akcesoria jak latarki w sklepie 4 Tactical, mogą okazać się potrzebne gdyby zastała...